Prezenty z Wrocławia!

RADKÓW: Bardzo miła niespodzianka spotkała naszą bibliotekę w ostatnim tygodniu przedświątecznym. W prezencie z zasobów DKK w Dolnośląskiej Bibliotece Publicznej im. Tadeusza Mikulskiego we Wrocławiu otrzymaliśmy 270 (sic!) nowych, różnorodnych  i bardzo ciekawych pozycji książkowych. Większość z nich znajdzie się  w księgozbiorze STREFY KREACJI Filii nr 1 w Wambierzycach, ale pozostałe nasze placówki też wzbogacą się o kilkanaście egzemplarzy.

Czym prędzej bierzemy się za rozdzielenie, opracowanie i przygotowanie do wypożyczania a pełna lista książek – prezentów już wkrótce.

Przy okazji przypominamy naszym Czytelnikom, że jeśli poszukiwana przez Was książka jest w którejkolwiek z naszych placówek to nie stanowi to dla nas większego problemu żeby dostarczyć ją do waszej miejscowości. Wystarczą nam maksymalnie dwa dni!

Bardzo dziękujemy za ten przedświąteczny książkowy prezent Andrzejowi Tywsowi – dyrektorowi Dolnośląskiej Bibliotece Publicznej im. Tadeusza Mikulskiego we Wrocławiu oraz Renacie Słonik i wszystkim pracownicom z Działu Metodycznego tejże biblioteki.


Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta