Spotkanie z Krystyną Mirek! Tylko u nas!

Zapraszamy serdecznie!

Nazywam się Krystyna Mirek. Jestem żoną, mamą czworga dzieci. Trzech dorastających córek i czteroletniego synka. Mieszkam pod Krakowem, niedaleko Puszczy Niepołomickiej.

Jestem pisarką. Tworzę opowieści pogodne, ciepłe, pełne optymizmu i dobrych emocji, choć nie uciekam od życiowych problemów i prawdy. Prawdziwe życie i dobrą energię Czytelniczki, bo to one najczęściej sięgają po moje książki, uznały za największy ich atut. Jestem wierna tradycyjnym wartościom. Stałości, wierności, przyjaźni, domowemu ciepłu, macierzyństwu, miłości, wytrwałej pracy, cieszeniu się zwyczajnym dniem, wdzięczności.

Znam wiele sposobów na budowanie szczęścia, bo życie mnie nie oszczędzało. Wiele przeszłam i widziałam, z każdego dołka podnosiłam się z trudem, wciąż to robię.  Sprawdzonymi metodami na radzenie sobie z najróżniejszymi kłopotami dzielę się w książkach, na spotkaniach i podczas prowadzonych warsztatów. Wiele lat pracowałam w szkole, ucząc języka polskiego, potem także języka niemieckiego.Tuż przed czterdziestymi urodzinami zrobiłam sobie jednak mały rozrachunek życiowy i postanowiłam zabrać się za realizację marzeń, które ciągle odkładałam na później, zabiegana pomiędzy szkołą a domem wypełnionym dziećmi. Wysłałam swoją pierwszą powieść wydawcy i tak zaczęła się wielka przygoda 🙂

Moja droga była długa. Dzień po dniu, książka po książce budowałam swoje marzenie. W tym momencie za mną dwadzieścia powieści, dziesiątki spotkań z Czytelnikami i setki listów.

http://krystynamirek.blogspot.com/p/o-mnie.html