Ilustracja do książki – ogłoszenie wyników Konkursu Literackiego

Internetowy Konkurs Literacki ✒️🖋🖋✒️nadal trwa w dwóch kategoriach, aczkolwiek w jednej – ilustracja do książki/bajki polskiego lub czeskiego autora została rozstrzygnięty. Otrzymałyśmy mnóstwo wyjątkowych prac, za co serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom w wieku 7-14 lat z naszej Gminy. Wszystkie ilustracje nas zachwyciły
i chciałybyśmy nagrodzić każdego z uczestników konkursu upominkami, natomiast wyróżniłyśmy trzy prace, które urzekły nas najbardziej:
*ilustracja do książki ” Dziewczynka z parku” autorstwa Barbary Kosmowskiej
Weronika Piątek z klasy III z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ścinawce Średniej
* ilustracja do książki „Przygody kota Filemona” autorstwa Sławomira Grabowskiego
Zuzanna Wójcik z klasy V z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ścinawce Średniej
*ilustracja do wiersza Juliana Tuwima „Dwa wiatry”
Milena Szablewska z klasy VI z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ścinawce Średniej.
Zapraszamy do biblioteki w Radkowie lub filii w Ścinawce Średniej KAŻDEGO, kto wziął udział w konkursie, od poniedziałku 20.12.2021 r. po odbiór prezentu i dyplomu.
Oficjalne rozdanie nagród zwycięzcom nastąpi po oficjalnym zakończeniu 🎉konkursu w styczniu 2022r., o którym poinformujemy Państwa na naszej stronie internetowej.
Konkurs realizowany jest w ramach:
Mikroprojektu nr CZ.11.4.120/0.0/0.0/16_008/0002647 pn. „Polsko-czeskie pogranicze literackie” (nr umowy CZ.11.4.120/0.0/0.0/16_008/0002647/161) współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
oraz budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Glacensis w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Republika Czeska – Rzeczpospolita Polska 2014 – 2020 „Przekraczamy granice”.