Wakacyjny lipiec w Filii nr 2 w Ścinawce Dolnej

ŚCINAWKA DOLNA:
Malować można na różne sposoby ale dzieciaki z Filii nr 2 w Ścinawce Dolnej wybrały formę malowania na foli co wcale nie jest takie proste jak może się wydawać. Taka forma malowania wymaga dużej dokładności oraz cierpliwości ale nikt się nie poddał i każdy ukończył swoje małe arcydzieło do którego później wystarczyło dorobić ramkę aby podziwiać piękne obrazy.

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Kolejne wakacyjne zajęcia oraz nowe pomysły w Ścinawce Dolnej. Tym razem dzieci wykazały swoją pomysłowość przy tworzeniu ramek z patyczków laryngologicznych. Zrobienie samej ramki nie było tak trudne jak jej ozdobienie. Właśnie przy tej czynności dzieciaki wykazały się dużą kreatywnością, ramki zostały ozdobione w różny sposób, jedne włóczką, drugie wstążką a jeszcze inne muszelkami, koralikami i cekinami.

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

I następne wakacyjne zajęcia w Ścinawce Dolnej: Tym razem postanowiliśmy skorzystać z wakacyjnej pogody i wyjść na świeże powietrze aby rysować kredą. Samo malowanie kreda jest fajne ale staje się jeszcze fajniejsze gdy można narysować Panią bibliotekarkę. Jak wszyscy wiemy, wyobraźnia dzieci nie ma granic, więc ich pomysły na ten rysunek były różniste począwszy od strasznych aż po śmieszne.

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta