Pierwszy tydzień ferii w Filii nr 2

ŚCINAWKA DOLNA: Poniedziałek (13 lutego br.) – Początek ferii w Filii nr 2 był bardzo pracowity. Na pierwszych zajęciach uczestnicy poznawali technikę tworzenia biżuterii z muliny. Po zapoznaniu się z podstawowymi zasadami część dzieci puściły wodze wyobraźni i zaczęły tworzyć swój własny wzór bransoletki. Na koniec zajęć uczestnicy mogli zachować dla siebie swoją własną biżuterię lub podarować komuś na Walentynki.


Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

————————————————————————–

W środę 15 lutego br. w Ścinawce Dolnej odbyły się kolejne zajęcia. Tym razem tworzyliśmy własne dekoracyjne mydełka. Dzieci zrobiły masę mydlaną, a następnie dodawały do środka różne składniki, np. kawę, kokos czy barwnik, by mydełko było kolorowe. Po wyrobieniu masy zostało tylko przełożyć ją do foremek i czekać aż do zastygnięcia. Uczestnicy wykazali się dużą kreatywnością dzięki czemu mydełka wyglądają wyjątkowo i niepowtarzalnie.


Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

————————————————————————–

W czwartek 16 lutego br. odbyły się kolejne zajęcia z cyklu: „Ferie w bibliotece”. Tym razemdzieci tworzyły ozdoby na okna w kształcie serca. Mimo, iż brzmi łatwo wcale tak nie było. Na początku dzieci musiały przygotować 24 paski o różnej długości, a następnie musiały stworzyć z tego sześć połówek serca z czterech różnych długości. Po zrobieniu wszystkich połówek wystarczyło je złączyć i przywiązać do wstążki. Powstały piękne serca, które zawisną na oknach uczestników zajęć.


Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta