MAŁA KSIĄŻKA – WIELKI CZŁOWIEK 2020. Zapraszamy dzieci z roczników 2014 – 2017

MAŁA KSIĄŻKA – WIELKI CZŁOWIEK  2020

Zaczynamy kolejną edycję projektu bookstartowego „Mała książka – wielki człowiek” dla dzieci w wieku 3 – 6 lat
z książką na start – Wyprawka Czytelnicza na dobry czytelniczy start.
Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci w tym wieku, aby odwiedzały naszą bibliotekę oraz jej filie.

Każdy przedszkolak, który przyjdzie z rodzicem do biblioteki otrzyma w prezencie Wyprawkę Czytelniczą na dobry czytelniczy start czyli:
* niezwykłą książkę „Pierwsze czytanki dla…”, przygotowaną specjalnie przez Instytut Książki.
* Kartę Małego Czytelnika – na której będzie zbierać naklejki – 1 naklejka za 1 wizytę w bibliotece. Po zebraniu 10 naklejek młody człowiek otrzyma pamiątkowy dyplom, zakładkę  i… coś słodkiego 🙂

W wyprawce znajdą coś dla siebie także rodzice i opiekunowie – przygotowana dla nich broszura informacyjna „Książką połączeni, czyli przedszkolak idzie do biblioteki” przypomni o nieocenionej roli czytania w rozwoju ich dziecka oraz o korzyściach wynikających z częstego odwiedzania biblioteki.

Wyprawki wydajemy tylko dzieciom, które zapiszą się lub są już zapisane i które wypożyczą co najmniej jedną książkę.

ZAPRASZAMY!!

 

 

 

snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflakeWordpress snowstorm powered by nksnow
Skip to content