CZAROWNICA I KOCIAKI ON-LINE (i nie tylko)

RADKÓW/ŚCINAWKA DOLNA/ŚCINAWKA ŚREDNIA/TŁUMACZÓW: Czy poznaliście już czarownicę i jej kocięta? Jeżeli nie, to zapraszamy do obejrzenia bajki Mai Strzebońskiej „Czarownica i kociaki”, która została nagrana przez bibliotekarki z filii w Ścinawce Średniej, Ścinawce Górnej oraz Ścinawce Dolnej. Przedszkolaki z naszych przedszkoli już poznały tą bajkę oraz wykonały do niej prace plastyczne . Tematem przewodnim zajęć była czarownica i jej kot . W każdym przedszkolu czarownice wyglądały inaczej. Część dzieci wykonywała maskę, najmłodsze przedszkolaki wyklejały kota włóczką.
Pomimo tego, że nie możemy osobiście spotykać się z naszymi przedszkolakami to staramy się aby nie zapomniały o nas i o bibliotekach, w których czeka na nich wiele nowych książek.
Zapraszamy do śledzenia naszej strony internetowej, na której będą pojawiały się kolejne części przygód czarownicy i jej małych przyjaciół.
Od teraz każdy może obejrzeć bajkę na naszym kanale YouTube.
OGLĄDAJCIE I SUBSKRYBUJCIE – już niedługo kolejne atrakcje!

https://www.youtube.com/channel/UCPjxzHH0AhhTVO


 

Zajęcia w Radkowie


Zajęcia w Ścinawce Dolnej


Zajęcia w Ścinawce Średniej


Zajęcia w Tłumaczowie