Jesienne zajęcia dla przedszkolaków, czyli „Wyścig po Złotego Żołędzia”

RADKÓW: Jesień w naszej bibliotece głównej można zobaczyć jak na dłoni, a mowa o naszych jesiennych ozdobach
i wystroju. We wszystkim pomogły nam kolorowe prace radkowskich przedszkolaków. Gościłyśmy ostatnio dwie najmłodsze grupy: pracowite „Mróweczki” (07/10/2021) oraz szybkie „Żabki” (14/10/2021).

Na zajęciach jesiennych zaprezentowałyśmy dzieciom książkę pt. „Wyścig po Złotego Żołędzia”, autorstwa Katy Hudson, w nawiązaniu do której przedszkolaki miały za zadanie stworzyć autorskiego żołędzia- kolorowego, jak oblicza jesieni.
Ta kolejna urocza , zabawna i cudownie ilustrowana książka pokazuje, że nie zawsze trzeba zwyciężyć i być najlepszym. O wiele ważniejsza jest przyjaźń, umiejętność przebaczania i bawienia się w grupie.
Dzięki takiemu przekazowi płynącemu z treści książki, powstały cudowne prace, które dumnie prezentują się na oknach w naszej bibliotece.